Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire sok gyógyszerész van...

BrekiX kérdése:

Mennyire sok gyógyszerész van Magyarországon, illetve mennyit keresnek a különböző munkakörökben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az iparban vagy patikában dolgozókra, stb.

2017. júl. 29. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Iparban jól lehet keresni, bőven átlag felett. Az ilyen kérdés amiatt hülyeség, mert n-féle dolgot csinálnak, a kezdő gyakornokok fizetése is gyakran más. Aki menedzser lesz gyógyszeriparban, szégyenletesen sokat keres, egyben szégyenletesen felelős lesz minden kicsi dologért, amivel gond lehet. Vegyészmérnöki diploma jobban illik az iparba egyébként, ismeretek szintjén, mint a gyógyszerészi.


Patikát nem tudom.

2017. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2017. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apu kutató gyógyszerész és mellé elvégezte a gyógyszerész-közgazdász képzést is. Ő csak kőtelező gyakorlaton dolgozott patikában, mert nagyon jól tanult. Külföldön egy neves gyógyszercégnél vezető. Rengeteget keres. Anyunak nem is lenne muszáj dolgoznia. Egyik volt szaktársáról tudjuk, hogy patikában dolgozik. Ő sem aggódik miből fizesse be a csekkeket. Magyarországon egy ismerős gyógyszerész ő 300.000 körül kap. Az ipar jobban fizet szerintem a patikánál.
2017. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!