Milyen szakma kell, hogy autószerelő legyek? Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakgimnázium

Figyelt kérdés

Szeretnék iskolát váltani mert semmi értelmét nem láttom annak, hogy olyat tanuljak amivel nem fogok semmit se kezdeni az életben.


Imádom az autókat, már 8 évesen apa ölében ültem és vezettem a kocsinkat most már persze rallyzok a kisutcákban... és egy csomó dolgot olvastam már, hogy hogyan müködik ez, mi az értelme, micsinál, hogy kell beszerelni stb. pl.: egy turbófeltöltőt. Szóval valamennyire már kapizsgálok ezt azt, de ez édes kevés, ezért szeretném iskolában meg tanulni.


De nem tudom, hogy milyen szakot kell végezni, mert olyan nincs, hogy autószerelői szakma vagy nem tudom, de ezen kivül szeretnék még karosszériás és lakatos meg autó festő is lenni ha ez megoldható.


Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakgimnázium gondolkoztam, gondolom ez egy jó erős suli, de az nem gond csak a matekkal vannak problémáim. Ebben a suliban lehet ilyet tanulni esetleg budapest környékén valahol még van ilyen suli ahol tanulhatok autószerelőnek? Válaszokat előre is köszönöm.



#autó #tanulás #autószerelő #szakgimnázium #Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakgimnázium
2017. aug. 10. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. aug. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!