Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy Székesfehérváron melyik autósiskolában lenne érdemes elkezdenem a B jogsi megszerzését? Ahogy néztem árban nincs sok különbség, de nem tudom hol tanulóközpontúak és korrektek, nem buktatnak a pénzért, stb. Milyen tapasztalaitok vannak? A válaszokat előre köszönöm.

2017. aug. 11. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 bukás és egy nagyon rossz oktató utàn mentem át egy budapesti autósiskolából a fehérvári TURBO 2001 autósiskolába. Csak jót tudok róla mondani! Mivel kicsi az iskola, így nem is kellett annyit várni az oktatóra, és az oktatóm pedig nagyon jó volt. Segítőkész, szigorú, de vicces, tényleg mindenre megtanított, olyan dolgokat tanított, amit Budapesten elfelejtettek megtanítani, pedig már 8 hónapja vezettem.

A vizsgám meg is lett, és azóta is magabiztosan vezetek, úgy érzem, hogy az oktató nagyon sokat tett ahhoz, hogy most így vezessek.


Szóval: TURBO 2001 autósiskola!

(A KRESZ tanfolyamról semmit se tudok mondani, mert akkor még nem oda jártam.)

2017. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az UFO-nál tanultam, nagyon szerettem, ha egyszer oda kerül a sor, hogy motorozni fogok, biztos, hogy azt is náluk csinálom majd. A KRESZ oktatás jó, életszerű példákkal van magyarázva, maga a vezetés is jó hangulatban telt, és az oktató is kedves és jó fej volt. Szóval én őket ajánlom.
2017. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A Pálost semmiképp!
2017. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Nos szúnyog utcában laktam, szóval a szfinx volt legközelebb...

Igazából a kreszt mindenhol meg kell tanulni, ennyi a titka, hogy átmenj vizsgán, a rutin meg a forgalmi meg alkalmazni a kreszen megtanult szabályokat, miközben kezeled az autót...


1 a lényeg, soha ne hallgass az ilyen 2-3szor buktam úgyhogy jobban tudom fenegyerekekre...

Ők 2-3*buktak, tehát nem, NEM tudják!!!...

2017. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Szfinxet többen is mondták. Alap, hogy megtanulom és felkészülök de azért azt valósnak vélem, ha valaki valami rosszat ír egy iskoláról, ha azt meg tudja indokolni. Nem minden tökéletes, így nem hiszem, hogy az oktatók is ugyanolyanok lennének. Biztosan közöttük is vannak parasztok. Őket szeretném elkerülni, meg a pénzlehúzást mert nincs felesleges több tízezer forintom. Köszi az eddigi válaszokat.
2017. aug. 15. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!