Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Gazdasági Egyetem,...

Zsofi111 kérdése:

Budapesti Gazdasági Egyetem, egészségügyi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben fogok kezdeni a BGEn turizmus-vendéglátás (turizmus) felsőoktatási szakképzésen. Emailben kaptam olyanról értesítést, hogy akik ezen a foszkos képzésen vannak azoknak kötelező egészségügyi vizsgálat üzemorvos által valamint egészségügyi kiskönyv. Az orvosomnak az a problémája, hogy a papíron amit ő kiállít szerepelnie kell egy megnevezésnek, hogy milyen 'munkakőr" betöltésére vagyok alkalmas. Valaki tud ebben segíteni, hogy ezt hogyan tudnám kideríteni vagy esetleg aki hasonló cipőben jár és utánanézett, esetleg meg tudná mondani? Kicsit furcsállom az egészet mert turizmus irányon mihez kellhet ez? Vendéglátást még értem...

2017. aug. 11. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!