Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hatosztályos gimnáziumot...

Hatosztályos gimnáziumot mikor lehet megtekinteni, mikor kell oda jelentkezni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 22:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés, hogy ugyanazt a nyelvet tanulnád tovább, amit eddig (4-5-6. osztály) tanultál?
2017. aug. 12. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni hogy az adott suliba ahová menni szeretnél mikor van nyílt nap. Ez szerintem a honlapon fent kell legyen, ahogy a jelentkezés is. Szerintem akkor van amikor a nyolcadikosoknak, de már jó rég volt amikor én jelentkeztem, szóval azóta változhatott:D

Nálunk első nyelvnek angol meg német volt, angolból volt több szinten lévő csoport, németből csak egy. Volt olyan, aki franciát tanult korábban, ő a "leggyengébb" angol csoportba ment. De ha valaki mondjuk angolra akart volna menni, úgy hogy eddig németet tanult, az megtehette volna. Persze ez iskolánként változó lehet, szóval ismét ott érdemes érdeklődni.

2017. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ha lesz lehetőség nyelvet váltani, akkor mindenképp megteszem!:) Köszönöm a választ!:))
2017. aug. 13. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!