Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek így átvesznek...

ZyxNoname kérdése:

Szerintetek így átvesznek szakgimnáziumból gimibe?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy évismétlés van mert osztályozóm volt és megbuktam és nincs pótvizsga(szakmai tantárgyból buktam) és a többiből se voltam jó most 10.-ben mert sokat betegeskedtem az osztálytársaim meg parasztok és nem küldtek át semmi a tanárok se és így a 10.-es átlagom 3.2 de a 9.-es meg 4.1 és így talán átvennének egy gyengébb gimnáziumba de félek hogy nem mert buktam és akkor már automatikusan elküldenek. Valaki aki volt már hasonló helyzetben tudna mondani valamit?

2017. aug. 16. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fognak.

1. Még egy szakgimibe is megbuksz, mit akarsz a gimnáziummal? Kizárt hogy átvegyenek.

2. A gimibe 2 nyelv van, a 9.-et elvégezted, 10.-es lennél, hogy pótolsz be egy másik nyelvből egy teljes tanévnyi anyagot? Ezenkívül a többi tantárgyat is magasabb szinten oktatják a gimnáziumban.

2017. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szaktantárgyból buktam nem reál v humán tantárgyból és kétnyelvet tanulok és ezért szeretnék átmenni mert a szakmaik nagyon nem mennek és korházban voltam sokáig ezéért kellet az osztályozó ami minden tantárgyból volt
2017. aug. 19. 11:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy minden tantárgyat tanultam amit a gimiben is tanítanak csak mellé jött még 5-6 szakmai és kb 2 hónapot jártam suliba utána magántanuló lettem és megmondták hogy miből készüljek fel(az utolsó hónapban) de így is volt 15 tantárgyam egy hétre besűrítve ami nagyon sok volt különbözetit meg nem kéne tennem mert amelyik iskolát néztem oda járt/jár pár ismerősöm és mondták, hogy 9.-ben mindent tanultam amit ők is és mindenhol ugyan az a tanmenet ugyan azt tanítják csak másképp de ugyan azt a feladatlapot kapod érettségin
2017. aug. 19. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!