Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ nappali tagozaton? FONTOS!

OKJ nappali tagozaton? FONTOS!

Figyelt kérdés

Úgy tudom,hogy 2 OKJ megszerzése ingyenes,viszont

a legtöbb iskola a másodikat csak estin engedi.


Fontos lenne,hogy a második OKJ-t is nappali tagozaton tegyem le,van ilyen iskola,ahol ez lehetséges?

Leginkább informatika,logisztika,kereskedő szakok érdekelnek,lehetőleg Budapesten.



2017. aug. 20. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy-e már 25?
2017. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok,egy pár iskolát már megnéztem,e-mailt is írtam nekik,de sajnos mindegyikre azt a választ kaptam,hogy a másodikat csak estin vagy levelezőn lehet..
2017. aug. 20. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Beszélj az igazgatóval személyesen.


Vagy írj az Oktatási Hivatalnak, hogy nappalin szeretnéd elvégezni a második okj-t, 20 vagy és erre hol van lehetőséged.

2017. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos olyan iskolát sem találok, amelyik az első OKJ-szakképzést nappali munkarendben véhzi, ha elmúltál 25... Pedig fontos lenne...


Mindenhol nagy örömme hirdetik, hogy már két képzés is ingyenes, de sajnos nem sokra mész vele, mert csak a nappali munkarendben adják le a tudásanyag egészét az órákon belül, ergó ott könnyebb megtanulni és vizsgát tenni belőle...

2017. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj az estivel meg a levelezővel,hogy tényleg nem lehet vele sokra menni.

Mindenesetre az is érdekes,hogy úgy van hirdetve,hogy 2 szakma ingyenes 25 éves korig akár nappalin akár estin..

De eddig amelyik iskolával felvettem a kapcsolatot,mindenhol azt írták,hogy a másodikat már csak estin vagy levelezőn lehet. Most akkor,hogy is van ez?


Tegnap írtam az Oktatási hivatalnak egy e-mailt kíváncsi leszek mi lesz a válasz.

Remélem találok olyan iskolát,ahova tudok menni nappalira, fontos lenne...

2017. aug. 22. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ők talán még segíthetnek neked:


Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

[link]


"Iskolarendszerű OKJ szakképzés – nappali vagy esti munkarend


Képzési idő: 2 év (nappali: 1994.01.01. után született fiataloknak / esti: 18-65 éveseknek)


Az első két iskolarendszerű szakképesítés nappali munkarendben 22 éves korig, esti munkarendben magyar állampolgároknak korhatár nélkül tandíjmentes!


Diákigazolvány nappali és esti munkarend esetén is igényelhető!"


Ezeket a képzéseket indítják elvileg:

OKJ 54 344 01 Pénzügyi-számviteli ügyintéző

OKJ 54 345 01 Logisztikai ügyintéző

OKJ 54 346 02 Ügyviteli tikár

OKJ 54 481 04 Informatikai rendszergazda

OKJ 34 523 02 Számítógép-szerelő, -karbantartó


Szerintem keresd fel őket.

2017. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Raoul wallenberg szakközép, csak ajánlani tudom :)
2017. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik iskolával sem jártam sikerrel..

Mindenhova csak esti vagy levelező :(

2017. aug. 27. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A Szent Benedeknél indítanak estin képzést? Nekem azt írták e-mailben nemrég, hogy idén ősszel nem indítanak képzéseket.
2017. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!