Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Egyetem Népegészsé...

A Debreceni Egyetem Népegészségügyi Karán a népegészségügyi ellenőr szakon tényleg csak angol szaknyelv van?

Figyelt kérdés
Csak németet tanultam ezidáig. Milyen szintről kezdik el oktatni az anyagot? Még egy évem lenne angolt tanulni.

2017. aug. 27. 16:55
 1/3 Noriita válasza:
100%
Igen, ezen a szakon csak angol van meg egy félév orvosi latin. Angolból van 2 félév előkészítő-féle és 2 félév szakmai angol. Beiratkozáskor egy angol szintfelmérő tesztet szoktak íratni és az alapján eldöntik, hogy ki milyen szinten van belőle. Ha még nem tanultál angolt, akkor azt jelezni kell, de nálunk ettől függetlenül megíratták mindenkivel a tesztet. Akinek nagyon nem ment, azt betették a kezdő csoportba.
2017. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hasznos választ!
2017. aug. 29. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!