Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik középsulit ajánljátok...

Melyik középsulit ajánljátok Jász-Nagykun-Szolnok megyén belül?

Figyelt kérdés

Ugyanis jövőre leszek középiskolás ès ideje lenne már dönteni.

Tehát a lényeg a jó közösség,hangulat,konfortosság❤

(Nem tudok ágazatot mondani se semmi ilyet mert ne ítéljetek el de fogalmam nincs arról,hogy mivel szeretnèk foglalkozni)

Köszi a válaszokat,a hasznosakèrt járni fog a like❤



2017. aug. 28. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Verseghy!!
2017. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most èv vègèn 4 egèsz lett az átlagom ès úgy tudom,hogy az kemèny suli😔
2017. aug. 29. 01:13
 3/6 anonim válasza:
4-es átlaggal még szerintem felvesznek a karcagi Szentannai-ba. Több szak van, pl a nyelv éri meg a legjobban, ha nem tudod mivel akarsz foglalkozni/továbbtanulni. Annyi, hogy heti 5 órában tanulod az egyik nyelvet, heti 3-ban a másikat, attól függ milyen szakos vagy; angol vagy német. Én most kezdek ott. 15/l
2017. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat,elgondolkozom a nyelven ❤
2017. aug. 29. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Verseghyhez jó felvételi eredmény kell + ha nyelvi specre mész, akkor szóbeli is van, szerintem a négyes átlag nem vészes,viszont összpontszámba számít azt hiszem. mindenesetre szerintem gondolkodj el rajta, a közösség is szuper!! 🙂 Tanárfüggő, hogy mennyire kemény négy év lesz de mindenképp szuper alapokat ad 😄 Sok sikert !
2017. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Melyik városban?
2017. szept. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!