Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikus képzésen...

Mérnökinformatikus képzésen mire számítsak, milyen lehetőségek vannak? Nehéz bent maradni?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem el programozgatni, C, Java nyelven, és úgy dömtöttem pályát váltok. Bár már van egy diplomám, szeretnék elvégezni egy MI képzést is. Mire számítsak? Matek mennyire túlélhető?

Kb. Másod-harmadév után már van lehetőség dolgozni akár egyetem alatt is?

Egyébként a Óbudai NIK et céloztam meg.



2017. aug. 30. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk anno 2010 környékén azt mondták az első napon az OE-n 10% jut a végére, én a 90% ban voltam :)
2017. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez a nagy kibukási faktor nem abból fakad inkább, hogy az emberek nagy része lusta tanulni?
2017. aug. 30. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet tanulni, csak néhány embernek hosszabb ideig tart mint másoknak.

Van olyan aki napi 5-6 óra tanulással tud csak átmenni és van akinek elég 1 vagy kétnaponta 1 óra tanulás.

2017. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Meg lehet tanulni, de sajnos a suli is arra "büszke" mennyire magasra tudja nyomni a mércét ahelyett hogy a minőségi oktásra koncentrálna...
2017. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!