Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik ilyen? Hogy lehetne...

Létezik ilyen? Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 11. osztályt.. Magántanuló szeretnék lenni, de nincs rá semmi egészségügyi vagy pszihiátriai indokom, csakis az hogy dolgozni szeretnék iskola mellett úgy, hogy ne kelljen bejárnom. Ha már elvégeztem eddig, legalább szeretném, ha meglenne az érettségim.. Vagy esetleg nincs olyan, hogy valamelyik iskolába jelentkezek csak a félévi, és évvégi vizsgákra? Mert ugye az érettséginél a 4 tanév fél, illetve az évvégi vizsgákat kérik, ha jól tudom. Hogy működik ez az egész? Meg lehetne valahogy oldani, hogy ne kelljen bejárnom, de mégis levizsgázhassak? Nem okozna gondot a vizsgákra való felkészülés egyáltalán..

2017. szept. 2. 18:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Magyarán csak is VIZSGÁN szeretnék résztvenni és NEM oktatáson.
2017. szept. 2. 18:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor menj át esti képzésre
2017. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!