Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég szokatlan kérdés, de...

Elég szokatlan kérdés, de nektek erről az "életformáról" , "élettervről" mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval az idén továbbtanulási kötelezettség előtt állok. :D :) Imádom a kutyákat egész kicsi korom óta és a veszélyt , a kalandot, a változatosságot. Ennek megfelelően szerettem volna pályát is választani. Úgy döntöttem ,hogy jövő szeptembertől a Diósgyőri Gimnázium testnevelés szakának növendéke szeretnék lenni.Feltéve ha felvesznek :D 4 év után pedig a miskolci Rendőr szakközépbe akarok majd jelentkezni. Ez idő alatt még oda járok valami könnyű és rövid OKJ-s tanfolyamot fogok elvégezni melynek célja az lenne hogy miután kijártam a Rendőr szakközepet ,Dunakeszire költözhessek ,hogy a kutyás rendőri képzést megkapjam de valamiből fizetnem kellene az albérletet ,merthogy nem akarok kolis lenni. Ti mit szóltok az eddigi terveimhez? Jónak találjátok esetleg hülyeségnek vagy nagyravágyásnak gondoljátok? Várom az őszinte véleményeket! :) Üdv!
2017. szept. 3. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csöppet túlbonyolítottad. Miért nem mész kapásból rendészeti középiskolába? Csak iskolarendszerű OKJ ingyenes, vagyis ha éppen a szakközépben tanulnál nem tudnál bejárni az OKJ-ra vagy fizetned kéne a levelezőért. Albérletbe menni hülyeség csak mert nem szimpi a koli. Saját albérletet nem tudnál egyedül fenntartani, ha meg lakótársakkal vagy akkor is hiába van saját szobád lakbér+rezsi havi 50-60 ezer lenne minimum. A koli ezzel szemben 10-15 ezer körül szokott mozogni és egyikben sincs benne a havi élelmiszer meg egyéb apróságok.
2017. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy gimiből átvesznek a rendőrszakközépbe? Akkor már végezd el a gimit és menj rendőrtisztire (nem tudom, hogy hívják most, NKE?) De rendőrnek ne azért menj, mert szereted a kutyákat, hanem legyél elhivatott ezzel a munkával kapcsolatban.
2017. szept. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz a miskolci rendészeti középsuliba is
2017. szept. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel amúgyis több középsulit érdemes megjelölni
2017. szept. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én közelemben (Miskolc és környéke) csak a Szemere van amin Rendőr szak is van, ami nekem (majdnem kitűnő tanulónak) nem egy esélyes iskola. Nem is ragozom ..Gyenge suli :) :/
2017. szept. 5. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!