Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek emelt érettségi...

Szerintetek emelt érettségi NÉLKÜL az NKE Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar katonai vezetői alapképzési szakára bejuthatok?

Figyelt kérdés
Úgy becsülöm, hogy 380-390 pontom lesz C1-es (felsőfokú) angol nyelvvizsgával együtt.

2017. szept. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A HHK-n nem annyira magas a ponthatár (2017 354). Itt a felvételi alkalmassági vizsga (és a beiratkozás utáni 2 hónapos kiképzés) az, ami nemhogy felezi, de negyedeli a jelentkezőket. Ha itt Nem megfelelt minősítést kapsz, akkor lehet akár 500 pontod is, kiestél.Nagyon komoly.
2017. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Simán bejuthatsz emelt nélkül is, most iszonyatosan lementek a ponthatárok, kb bárkit felvesznek aki megfelel a fizikai/orvosi/pszichológiai vizsgálaton és megvan a pontja. Az előttem szólóhoz annyit, hogy azért a kiképzés nem negyedeli a társaságot, még csak nem is felezi, de igen, ott hullanak ki akik nem bírják/nem ide valók.
2017. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a kiképzésre írtam (félreérhető voltam),hanem a felvételire.
2017. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 13. 17:54
 5/7 A kérdező kommentje:
És vajon 2019-ben is 350-360 körül lesz a ponthatár?
2017. szept. 15. 16:17
 6/7 anonim válasza:
Remélhetőleg igen illetve remélhetőleg mikor én érettségizem akkor is hasonló marad a ponthatár :D Én is pont oda tervezek menni ahova te. Lehet majd pacsizunk ott :)
2017. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2017. szept. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!