Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bölcsész diplomások! Ki hol...

Bölcsész diplomások! Ki hol helyezkedett el egyetem után? Mit csinál most? És milyen szakon/melyik egyetemen végzett?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ELTE romanisztikán végeztem francia szakirányon. Logisztikai cégnél helyezkedtem el először, aztán kimentem Franciaországba pár évre, addig recepciós voltam egy szállodában. Most pedig nyelviskolában tanítok meg magántanárként dolgozok még mellette.
2017. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
McDonald's, Burger King, KFC, Subway, Starbucks
2017. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ELTE, magyar (magyar, mint idegen nyelv tanára). Három felsőfokú nyelvvizsgám van mellé (angol francia, spanyol), egy műszaki cég katalógusait fordítom, és a hosszabb időre Magyarországra költöző vezetőknek, családjuknak tanítok magyart, hol Franciaországban, hol itthon.
2017. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!