Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri rendőrnek...

Mate2174 kérdése:

Szerintetek megéri rendőrnek tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék rendőr lenni és itt a pályaválasztás is szóval el kéne dönteni.De félek hogy nen fogok majd valami jó keresni.Tervezek tovább tanulni hogy ne csak mezei kózlekedési rendőr maradjak.Tehát érdemes-e rendőrnek állni?

##rendör ##megélhetés
2017. szept. 24. 11:36
 1/2 joe2016 ***** válasza:
55%

Nem valami sokat fogsz keresni ezzel

Szakmaval , én helyedben informatikusnak

Tanulnék

2017. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz… a helyi járőr 110eFt nettó, de mellette van időd maszekolni is, szval 8 nap részmunkaidővel is 170netto, ami pályakezdőként elég jó és meg sem szakadsz a melóban mert kb csak járőröznek.

Úgy hallottam készenléti rendőrségnél 240-270eFt között mocorog nettóban, de nem tudom ez túlórás-e vagy sem.

Én idén jelentkezek Adyligetbe ,nekem ezt van kedvem csinálni, más munkát nem tudok elképzelni nagyon, gyárba meg SOHA nem megyek, mert halálra lennék ítélve 4,3 műszakban….

Ha szeretnél beszélgetni meg van kérdésed írj, mert 1x jártam már a Miskolci Rendészetibe 

2017. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!