Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mégis mit kéne tennem? Próbálj...

Mégis mit kéne tennem? Próbáljak meg átjelentkezni vagy kezdjem előröl az egészet?

Figyelt kérdés
Második éves vagy egy gazdasági főiskolán, sajnos érettségi után nem nagyon érdekelt semmi így oda jelentkeztem ami a leközelebb van a lakásunkhoz. Az utóbbi időben rájöttem, hogy mégis szeretnék kezdeni valamit az életemmel, de annyi eszem nem volt, hogy mielőtt idejelentkeztem utánanézzek a dolgoknak, hogy ez egy munkáltatok által nem elfogadott intézmény. Van értelme befejezni vagy kezdjem előröl az egészet egy színvonalas intézményben levelezőn munka mellett?Átjelentkezésnek nem sok értelmét látom biztos, hogy sokat csúsznék a mintaterv szerint.

2017. szept. 24. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd előlrör. Annak nincs értelme, hogy befejezd, ha utána nem tudsz vele mit kezdeni
2017. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Ugye tudod, hogy a valóságban csak az első 1-2 évben számít az, hogy hol végeztél?

Azonban ez is legtöbbször már semmit sem ér, hiszen többkörös interjúk vannak.


Olyan nincs, hogy munkáltatók által el nem fogadott intézmény.. max olyan van, hogy egyik intézményből jött frissen végzett!!! itt a hangsúly a frissen végzetten van, diákokat jobban preferálják.


Azonban nem mindenki és csak addig, amíg a CV-d csak annyit tartalmaz, hogy hol végeztél.

2017. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Végezd el itt a BSC-t és menj át valami jobb helyre MSC-re.
2017. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!