Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy adott iskolarendszerű OKJ...

Egy adott iskolarendszerű OKJ képzést be tudok fejezni az alábbi esetben? (több lent)

Figyelt kérdés
Elvégeztem 1 évet az adott szakmában, de úgy alakult, hogy a második évemet nem fejeztem be, mert közbe jött egy jobb lehetőség, viszont van róla év végi bizonyítványom, hogy 1 évet sikeresen elvégeztem, csak megszűnt a tanulói jogviszonyom, na most az lenne a kérdésem, hogy azt az utolsó 1 évet jövő tanévtől szerintetek be tudnám e fejezni, illetve, hogy elfogadja e az adott intézmény, hogy nekem csak 1 évem van már belőle?

2017. szept. 25. 15:31
 1/1 anonim válasza:
Hogyha az adott iskola indít olyan képzést akkor szerintem lehetséges. Illetve most vannak olyan képzések amik egy évesek és beszámítják ha van szakmád, lehet hogy ezen kéne folytatnod. De szerintem jobb, ha az adott iskolában érdeklődsz erről, ők biztosan tudnak segíteni.
2017. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!