Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lovassy általános, angol...

Lovassy általános, angol nyelvi képzésekre milyen pontszámmal (vitt pontok, központi, angol) jutottak be a legutolsók és melyik a legkönnyebb képzés és a leg nehezebb?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy általánosra össz-vissz 160 ponttal be lehet kerülni angolra 175-180.Szerintetek hogy van ez mint van ez? 8.-as vagyok és nagyon foglaloztat most már a tovább tanulás(7.ben is érdekelt nagyon) és hogy megéri-e oda felvételizni ? Mármint : tánárok jól tanítanak-e, közösség, érettségi, pályázatok, verseny eredmény. Igazából egy összesített statisztika kellene nekem ha kérhetem.



Válaszokat köszönöm!

Üdv: egy Veszprém megyei tanuló.



2017. szept. 25. 19:24
 1/1 anonim válasza:

Tavaly általánosra a legutolsó ember 172 ponttal került be.

Ideiglenes sorrendben a 102. volt.

Angolra a legutolsó akit felvettek, ideiglenesen a 34.volt.

16 fős osztály /

2018. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!