Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimnáziumba menjek...

Melyik gimnáziumba menjek Nyíregyházán nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és nyelvet szeretnék tanulni. Hetedikben kitűnő voltam. Szerintetek hová érdemes mennem?

2017. okt. 2. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Vasvári!
2017. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott nem erős a tesi?
2017. okt. 3. 14:08
 3/10 anonim válasza:

Vasváris vagyok.

Jelentkezz hozzánk nyugodtan, nagyon jó suli! Megadja a kellő alapokat a felsőoktatáshoz. Megfelelő a közösség és a tanári kar is. Mindegyik tagozattal meg vannak elégedve az oda járók.

Egyedül a tesi a tagozatot nem ajánlom! Egy vicc az egész, vasváris szemmel is! Bunkók, beképzeltek, nem tanulnak, rontják a suli átlagát. Utálják őket a tanárok és diákok is.Tisztelet a kivételnek. Remélem hamarosan végleg belátha a vezetőség is, hogy nincs értelme indítani.

Ezt a városi legendát, hogy nehéz a tesink, felejtsétek már el! Igen, nehéz, TESI TAGOZATON. A többieknek nem hajtják ki a belét, nálunk elég minimális a tesi, a tanár is elnéző velünk. Ráadásul csak heti háromra kötelező bejárni, azt meg túl lehet élni!

2017. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Krúdyról, Kossuthról, Kölcseyről, Zrínyiről vélemény?

(tudom, hogy nincs mindenhol nyelv)

2017. okt. 4. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Zrínyis voltam, csak ajánlani tudom. Angolos voltam, de németet vettem fel második nyelvnek, viszont lehet választani még spanyolt, franciát ill. oroszt is, valamint hallomásból tudom, hogy finn szakkörféleség is van. :)
2017. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tesisek egyetemen is bunkók.


Vasvári, többi sznob iskola.

2017. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Krúdys vagyok, és imádom! Igaz nem nyelves suli, viszont vannak tanárok, akik nagyon jól tanítanak (én szerencsére olyat fogtam ki angolból). Nagyon jó a légkör, mindenki megtalálja a "maga társaságát", még a legkülöncebb ember is.

Egyik legjobb barátnőm pedig Kölcseys, és ő is csak jókat mond (annyi problémája van, hogy a Kölcseyben "sosem betegednek le a tanárok, minden órát megtartanak", Krúdyban pedig (ahova én járok) azért van hetente 2-3 lyukas😂) Azt mondja, ott is nagyon jó a társaság, a nyelvoktatás pedig tényleg kiemelkedő (ugye a városban ez a két legjobb suli, csak a Krúdy reál, a Kölcsey pedig humán).

Ha kérdésed van, vagy esetleg szeretnéd, hogy meséljek, akkor írj privátban, és szivesen válaszolok!

2017. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És ez egyáltalán nem igaz, hogy szomb iskola (sem a Krúdy, sem a Kölcsey)!


(Előző voltam)

2017. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*sznob
2017. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziaa! Én Kölcseys vagyok.Ha nyelvet akarsz tanulni, mindenképpen hozzánk gyere!Írj privibe, ha gondolod!
2017. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!