Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki a Raoul...

Van itt olyan aki a Raoul Wallenbergben végzett vagy még odajár? (mentőápolóira szeretnék odamenni, lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval most fogok érettségizni és odaszeretnék jelentkezni,viszont lenne pár kérdésem.

1.Mikor szokott nyílt nap lenni?A weboldalon nem találtam ezzel kapcsolatban semmilyen információt.

2.Mennyire számít nehéznek a suli,ha szakközepes éveim alatt négyes tanuló voltam?

3. Milyen felvételi eljárás zajlik pontosan?

4. Számít az érettségi eredménye?

5. Aki vidékről jár,az hogyan tudja megoldani a fent létet,ergo van kollégiuma,ahol elhelyeznek minket?

6. A suliban milyen ruhában kell lennünk?Azért kérdezem,mert pl. a rendészetiben(ami 2 éves) ott egyenruhában vagyunk,itt is valami hasonlóban vagyunk?



2017. okt. 14. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én most járok a Raoulba. 9.-es vagyok de azért pár információban hátha tudok segiteni:)

1. Mivel most költözik őszi szünetben az iskola igy előre mi se tudunk semmilyen pontos dátumot tehát a nyílt nap sincs még meg.

5. Én is vidékről járok be reggelente kb olyan 1 órát utazok (vonat, villamos) szerencsére az iskola könnyen megközelithető igy azzal nincs nagyon gond. az új hely is jól megközelithető lesz. Konkrét kollégiuma nincs, viszont sok hellyel van szerződésük tehát a simán megtudnák oldani.

6. Azt veszel fel amit akarsz itt nincs egyenrŭa. Mindenki abba jár amiben jól érzi magát.


Fontosabbakra nem tudtam válaszolni de remélem azért tudtam segiteni:)

2017. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom,hasznos volt ez is.Ment a + !

Valaki meg tud rola meselni?

2017. nov. 2. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor én válaszolok a kimaradt kérdésekre.

2. Egyáltalán nem nehéz, simán menni fog.

3. Az érettségi bizonyítványoddal, egy NEK-es papírral és az irataiddal bemész a beiratkozásra, ami júniusban van, de azt hiszem augusztusban is lehet jelentkezni.

4. Egyáltalán nem számít, csak legyen meg mindenből a kettesed.


Biztos vagy benne egyébként, hogy nem mész inkább a SE-ETK mentőtisztképző karára?

2017. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az alkalmasságit azért kérdeztem,mert az un. baboskönyvben 1-2 tévesztek és úgy hallottam,hogy ez kizáró ok a felvételnél.

Gondolkoztam rajta,hogy vagy az SE-ETK vagy a DE-EKT-ra jelentkezem,viszont félek attól,hogy nincs biosz érettségim felvesznek-e?Nem igen volt semmilyen biosz oktatásom a középsulis éveim alatt...mennyire nehéz az egyetemi oktatás,mint leendő mentőtiszt?Esetleg ezzel kapcsolatban tudsz mesélni?Bár függetlenül ettől tudom,hogy relatív,hogy mi a nehéz...tavalyi évemnek a végén kitünő lettem

2017. nov. 4. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!