Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azoktól kérdeznék akik 1 év...

Azoktól kérdeznék akik 1 év alatt tettek érettségi vizsgát Budapesten! Mi a véleményetek az iskoláról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 12:23
 1/1 anonim válasza:
Nem az èn válaszomat várod, tudom. De az3rt elmondom hogy èn már voltam nappalin èretsègis osztályban aztán meloztam ès tavaj kezdtem újra estin 2èves estièretsègit. Hát tökőszinte leszekveled kb semmit nemtudok, magyarul ènèrzem magam kellemetlenül hogy ezzel a nagyából semmire való tudásommal elvileg párhónapmúlva vizsgáznom kène. :D ès tènyleg hozzát teszem hogy ígyis voltam nappalin már ez a 2èves elött :) èn vèlemènyem szerint ez az 1 èves törtènet ez azoknak való vagy jöhetjól akik már èretsègiztek csak hiányzik egy kèttárgyuk aztán beülnek egy kis frissitèsre. :) de nem mondom lehet hogy olyan profivagy hogy majd sikerülneked, èn azt mondom ha van lehetősèged időd kedved akkor próbálkozz ha nincs akkor menj biztosra ès többèvest vègez :)
2017. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!