Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon sok METU-s plakátot...

Nagyon sok METU-s plakátot láttam a városban tavaly. Tudnátok mondani pár szót erről a suliról?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?

2017. okt. 20. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem, ráadásul semmi olyan szakot nem indít amivel érnél valamit.
2017. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éppen azért reklámozzák mert senki nem megy oda.Meg fizetős is annyit meg nem ér meg.Inkább a BGE-re vagy a Corvinusrs menj!
2017. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na várj, mert azt nem írtad, hogy melyik része. A Corvinusos-BGE-zős emberek a gazdasági és üzleti szakokról beszélnek, de vannak művészeti szakok is. Vannak jó és kevésbé jó szakok a suilban, érdemes megemlitened, hogy mi érdekel, ha konkrét választ vársz.
2017. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

A BGE egy kalap szar, menj a Corvinus-ra, ha megvan a pontod. De a BGE semmivel sem jobb, mint a Metropolitan, sőt...


"Éppen azért reklámozzák mert senki nem megy oda."

Lassan eléri a hallgatói létszám a 10 ezret, miről beszélsz? :D

És mi az, hogy semmi olyan szakot nem indít, amivel érne valamit? Pénzügy-számvitel egyik legkeresettebb közgázos szak manapság.

Dilettánsok miért okoskodnak, ezt sosem fogom megérteni.

2017. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én ide járok és megvagyok vele elégedve.

A tanárok tudják, hogy miről beszélnek, mert a szakmájukban dolgoznak, így tényleg hasznos tudást adnak át. Könnyű az ügyeimet intézni és segítőkészek az itt dolgozók, nem mellesleg pedig jól felszerelt az iskola.

A suliban működik egy Karrier Centrum is, több csoporttársam ezen keresztül talált munkát. Van Erasmus lehetőség is és vannak ösztöndíjak.

Igaz, hogy a szakok önköltségesek, de arra is van részletfizetési lehetőség és azért a pénzért minőségi oktatásban lehet részed.

2017. nov. 14. 13:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint azt kihagytam, hogy most jelentkeztem át. Még időben voltam és sikerült elintézni. Csak gondoltam végülis megírom nektek mire jutottam.
2017. nov. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!