Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki melyik fotós iskolát...

Ki melyik fotós iskolát ajánlja és miért?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az internet nevűt ajánlom.

Egy kolléganőm volt egyen, mikor mutatta a kurzuson készült képeit, hibátlanul elmondtam, mit mondtak rájuk a fotós iskolában. Nincs olyan fotós iskolás tanár, aki nem az elmúlt másfél évtizedben a neten olvasható dolgokat adja vissza. Majdnem azt írtam, hogy szajkózza, de az mégsem olyan elegáns szó.

Persze, angol tudással jobb boldogulni.

2017. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

személyiségfüggő is a dolog. az Interneten tényleg fent van a világ (szinte) minden tudása, viszont nem mindenki képes megfelelően szűrni az információkat és rendszerezni azokat a fejében. a konkrét és személyreszabott vélemények és tanácsok, amik a megfelelő irányba terelgetik az emebrt pedig nélkülözhetetlenek, mert ezek nélkül csak a rossz dolgokat rögzíti az ember, amit aztán már senki nem fog kinevelni belőle. a mindenféle képértékelő oldalakon és netes fórumokon pedig nem biztos, hogy a megfelelő kritikákat kapja, mégkevésbé, hogy a megfelelő stílusban és hogy a megfelelő módon sikerül kezelnie. persze arra sincs garancia, hogy egy tanfolyamon megfeleő tanár, megfelelő tanmenet szerint a megfelelő dolgokat mondja majd. ahogy egyre többen foglalkoznak fotózással, mindenhol egyre bizonytalanabb a minőség - mondjiuk egy tanfolyamon legalább névvel, arccal kritizál valaki, akit le lehet informálni, hogy kicsoda, mit tett le, mit mondanak róla, míg egy netes fórumon névtelen alakok össze-vissza kommentelnek.


ezzel Sztrogoffal nem vitatkozni akarok, csak kicsit árnyalni a véleményét, amivel egyébként általában egyet szoktam érteni - na meg kettőnk közül pont ő az, aki nem (teljesen) névtelenül kommentel, nem úgy, mint én...

,-)))

2017. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!