Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinaljak hogy elkerüljem...

Mit csinaljak hogy elkerüljem az összeomlast?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Öszinten nem is tudom hogy kezdjem a levelemet,eleg bonyolult az ügy,nem tudok ekezeteket tenni de ez most nem is lenyeges.

körübelül 1 eve elek kint nemetorszagban ,egy ideig önkenteskent dolgoztam Wittenbergbe , jelenleg egy varosban elek Thüringiaban.Voltakeppen egy kepzes miatt erkeztem ide,de a vartakal es a biztato tanacsok ellenere nem kaptam tamogatast ,holott teljesitettem a kötelezö 1 eves munkaviszonyt.Persze ezen felhuztam magamat , de mondtam magamban ha egy ajto bezarodik elöttem kinyilik egy masik a fenet . Biztam a helyi egyhazba ,mivel ismerem is öket es megis csak keresztenyek , felvetettem nekik egy szereny kerest. Elmondtam rendesen figyeljetek ez meg ez a helyzet,de megis szeretnek valamit tanulni. Oke nem tudnak itt helyben mert nem adottak a lehetösegek. Azt elfelejtettem mondani hogy az iskolaim vegig keresztenyek voltak ,es ugy szeretnem hogy a legutolso is az legyen.Voltakeppen valami tanacsado szeretnek lenni,vagy különbözö egyhazakat összehozni ,program szervezes stb. Jobban megszeretnem ismerni felepitesüket, ebbe a kötelekbe tartozo dolgokat szinten. Irtam leveleket egyhazaknak , motivacios level , a munkam elismerese kepen kaptam ajanlolevelet is wittenbergböl mindent elküldtem. Vagy 30 varosba minimum elküldtem de semmi . Folyamatosan dolgozom es jelenleg egy paplakban lakom,de kilakoltatassal fenyegetnek a papok.Az eszem megall ,nem ezt tanultam nem igy tapasztaltam de talan tevedtem



#Egyhäz
2017. okt. 24. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos, hogy miért vallási területen akarsz tevékenykedni, olyan helyen vagy a világban ami nagyon nagy potenciál (Németország) órási a szórása annak, hogy ki milyen területen helyezkedik el, ne akard alulról erősíteni. Ha elakarod kerülni az összeomlást akkor vállalj munkát más területen, ha leveleket megtudsz írni németül gyakorlatilag korlátlan lehetőséged van más területeken német nyelvtudással. A megkeresett pénzből aztán más oldalról újra megközelítheted a vallást ha mégis ezt akarnád. De itt korai lenne összeomlásról beszélni, légy önálló és független pláne az egyháztól!! Sok sikert, szerintem van lehetőség ebből kimászni, de objektíven megfogható területbe kapaszkodj először.
2017. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!