Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb szakma?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de ott akarom hagyni, mert túl nehéz és semmire nincs időm a napi 12 - 14 óra tanulás mellett. Inkább valamilyen szakmát tanulnék ki, de nem tudom, melyik a legmegfelelőbb. A lényeg az lenne, hogy jó el lehessen helyezkedni vele és fizessen minél többet. Illetőleg úgy tudom, hogy az első két szakmát finanszírozza az állam, ez tényleg így van, és ha igen, akkor hogyan lehet ezt megigényelni?


(A szakmáknál nincs nagy igények, asztalostól a rendszergazdáig bármi lehet, csak az legyen a lényeg, hogy ne legyek vele munkanélküli)



2017. nov. 9. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Melyik egyetemen/szakon kell tanulni napi 12-14 órát? nekem még a napi 5 óra sincs meg néha.Pedig én is szoktam tanulni és nemcsak a vizsgákra.De tényleg melyik szak?
2017. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Állam és jogtudomány... magolás éjjel - nappal...
2017. nov. 9. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ELTE n van. Ő azt mondta csak vizsgaidoszakban tanul
2017. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!