Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Légiutaskísérőnek készülök....

Légiutaskísérőnek készülök. Egy kis segítségre lenne szükségem! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok és légiutaskísérőnek készülök. Vannak támpontjaim, de még nem tiszta minden. Addig megvagyok, hogy minél több nyelvet kell tanulnom, és már meg is vannak a tervek. Angolból emelt szinten érettségizek, és nálunk a gimiben ha jól sikerül ez az érettségi, akkor kapunk egy középfokú nyelvvizsgát. Németből középszinten érettségizem és majd szeretnék belőle egy nyelvvizsgát. Azt is olvastam hogy vannak kritériumok (pl: magasság, nem lehet feltűnő helyen tetoválás/piercing és egyéb meghatározások. Azt is tudom, hogy tanfolyamokat kell elvégezni ahoz, hogy munkába láthassunk. Viszont arról fogalmam sincs, hogy kell e egyetem vagy főiskola hozzá és ha kell, akkor melyik lenne jó ehez? Légyszi aki tud segíteni írja meg minél előbb. Előre is köszönöm!

2017. nov. 14. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Érettségi kell hozzá, egyeszsegügyi alkalmasság, nyelvtudás, elég szigorú a képzés, és nem is olcsó. Ha beguglizod, hogy légiutas kísérő képzés, az első találatok között megtalálható a minden információ részletesen.
2017. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

"nálunk a gimiben ha jól sikerül ez az érettségi, akkor kapunk egy középfokú nyelvvizsgát"


:))) Ez nem nálatok van, hanem az egész országban. Ha németből is emeltezel, akkor abból is kapsz, ha eléred a 60%-ot. Szerintem arra készülj, hogy mindkettőből (így vagy úgy) meglegyen a középfokod.


"tanfolyamokat kell elvégezni ahoz, hogy munkába láthassunk ... kell e ... ehez"


Közben azért a magyart se felejtsd el...

2017. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!