Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 1 éve UK-ban dolgozom felszolgálóként egy hotelban és ezen a 2 lehetőség kozott hezitalok jelenleg:

1. egyetemet kezdek jövő szeptembertől, mivel nincsen semmilyen végzettségem. A közigazgatás szervező szakot próbálnam meg ami 3 éves lenne és így emiatt jövő májusban végleg hazamennek, viszont az otthoni körülményeket tekintve nem tudom hogy megérné e elvégezni. Mindig is humán beállítottságú voltam tehát a reálhoz kapcsolódó összes szak kilove nálam. Így a keresett munkák is.

Vagy:

2. Meg maradok kb 1,5 évet és ez idő alatt annyi pénzt összegyűjtok amennyit csak tudok. Így nem 3,5 (szamolgattam és májusig durvan ennyit tudnék felrerakni) hanem olyan 5,5 millióval jönnek haza. Jelenleg 2,3 milliom van.


Szüleim azt mondják hogy maradjak majd tovább. Az egyik testvérem is itt dolgozik velem, ő segített hogy kijussak külföldre és ő is azt tanácsolta hogy gyujtsem tovább a pénzem.

A munkahely jó mert nem nehéz annyira, meg persze a batyjam is itt van, csak rengetegszer hianyznak az otthoni dolgok, ételek, csalad egyszóval minden.


Mi a velemenyetek ? Tudom, hogy ezt a döntést csakis nekem kell meghoznom de kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok. És normális válaszokat várok.:)

22/F



2017. nov. 14. 19:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy onkoltsegesre mennek, mivel az erettsegim 354 pontos lett (középfokú nyelvvizsgát beleszámítva). És 1 félév emlékeim szerint 150e Ft körül van.
2017. nov. 14. 19:35
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerk:

A 2013-as ponthatárt néztem nem pedig az ideit, 335 pontos volt az állami.

2017. nov. 14. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék, pedig én szeretek itthon élni. De nem érzem azt, hogy konkrét célod lenne, inkább a "még nem tudom" fázisnál tartasz, ahogy látom + nem is érzed rosszul magad kinn, akkor pedig a legjobb, ha gyűjtögetsz, jól jön még az a plusz pénz a későbbiekben!
2017. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, jól látod. Nem tudom még hogy mi legyen a jövőben, mit kezdjek az összegyűjtött pénzzel, miután hazamentem.:( Az egyetemmel kapcsolatban attól félek leginkább hogy nem tudnek elhelyezkedni az említett szakkal.
2017. nov. 14. 20:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Mások szerint ?
2017. nov. 16. 12:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Oeulnwk meg valasznak
2018. jún. 25. 15:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!