Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Berzsenyi Dániel Gimnáziumba...

A Berzsenyi Dániel Gimnáziumban vagy az Óbudai Gimnáziumban írjam meg a felvételit?

Figyelt kérdés
9.-es leszek jövőre, és a Berzsenyi Dániel Gimnáziumba szeretnék menni.Úgy hallottam inkább gyengébb iskolában kell a felvételit írni, mert ott engedekényebbek a tanárok és több pontot kaphatok.

2017. nov. 18. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj az óbudaiba az gyengébb.
2017. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak egy városi legenda. Persze biztosan mindenki tud pro és contra érveket hozni az állításod mellett és ellen. Elméletileg mindenhol ugyanúgy kell kijavítani a javítási útmutató alapján a felvételit. Ha valamivel nem vagy megelégedve akkor fellebezhetsz.

Szerintem ott írd meg a felvételit ami a lakóhelyedhez a legközelebb van, hogy ne kelljen sokat utazni január 20-án szombaton (ne felejtsd el, hogy az M3 vonalán pótlóbuszok járnak :) )

2017. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval, tök mindegy, hol írod meg a felvételit, ha tudod, akkor gyengébb és erősebb középiskolában is jó felvételit fogsz írni :D

A fogalmazásnál szoktak lenni kisebb javítási különbségek, az az egyetlen, amit lehet szubjektíven pontozni. Én is azt ajánlom, hogy a lakhelyedhez legközelebbi suliba írd, vagy oda, ahova előkészítőre jártál (ha jártál), mert ott már ismered a járást, nem fog megijeszteni egy új suli épülete :D

2017. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ady Endrebe ha teheted. Én a magyar dogam nagyon elrontottam, mégis a tanár jó fej volt és a fogalmazásomat 10 pontosra értékelte. Jól sikerült amúgy is, csak vannak akik ilyenkor előítéletbol lepontozzak. Obudaiban szigorúak a tanarok. Berzsenyit nem tudom.
2017. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!