Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írjak újra a konzulensemnek,...

Írjak újra a konzulensemnek, vagy mit csináljak most?

Figyelt kérdés

December 1-ig kell leadni a szakdogát. Én múlt héten lettem teljesen kész vele, most hétfőn elküldtem a konzulensemnek. Sajnos a képek miatt óriásfájlként lehetett, amit egy hétig lehet csak letölteni. Holnap jár le az egy hét. Viszont eddig nem jelzett semmit vissza. Most már tiszta ideg vagyok, mert gondolom valamennyit majd kell rajta javítani, és még meg is kéne szerkesztenem. Így viszont csak telnek a napok a semmivel. Szerintetek bunkóság lenne bemennem a keddi fogadóórájára vagy várjak még hátha visszajelez valamit a jövőhéten? Annyi a baj hogy jövőhét után már köttetnem kéne. Mit csináljak?

N


2017. nov. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, főleg, ha egyáltalán semmit sem jelzett vissza. Menj be nyugodtan, sőt, én a helyedben bevinném egy pendrive-on is a szakdolgozat fájlt a biztonság kedvéért.
2017. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó ez jó ötlet. Fel is teszem este pendrive-ra el ne felejtsem. Csak szerintem a konzulensnél lesznek kedden ezren. Mondjuk nekem múltkor azt mondta hogy ha hétfőn elküldöm, akkor szerdára átnézi. Erre semmi.

Köszi a tanácsod :)

2017. nov. 19. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Vagy nyomtasd ki
2017. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen a kinyomtatás is jó ötlet. Úgy látná egyből, meg bele tudna írni.

Holnap tuti bemegyek hozzá. Már borzasztóan ideges vagyok. Félek hogy nem leszek meg jövőhétre :(

2017. nov. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!