Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Három hét után levélben...

Három hét után levélben értesítenek vagy telefonon?

Figyelt kérdés

Először is szakmával rendelkezem és jelentkeztem a munkaügyibe másik szakmát tanulni, ez volt november 3.-án.

Mondta is az ott dolgozó nő hogy 2-3 hét és levélben értesítenek arról mi lesz a szakmával kapcsolatban.

Eljött a tájékoztató napja, bementem végig ültem a tájékoztatót ez olyan 20 perc volt, az alatt kb. ugyan azt mondták el, mint amit a nő november 3.-án mikor mentem jelentkezni,abban a tudatban mentem oda hogy már jelentkeztem az egészre.

A végén még közölte a nő hogy lehet jelentkezni aki még nem tette meg, mondom minek menjek jelentkezni, hamár ezt megtettem 3 héttel előtte és akkor a csaj megmondta hogy majd értesítenek hogy menni kell a suliba ilyesmi és erre azt mondta hogy majd telefonon vagy levélben szólnak majd.

Én azóta is várom a hívásukat és kezdem lassan feladni az egészet hogy nem képesek szólni a szakma felől.



2017. nov. 27. 10:48
 1/1 anonim válasza:
Valószinü hogy azert nem szolnak mert nem vettek fel, elmegy 100-150 ember abbol felvesznek 16 embert azokat értesitik, a tobbi 90 embert meg mar semmi kedvuk feleslegesen
2017. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!