Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem jó szakon vagyok, már késő?

Nem jó szakon vagyok, már késő?

Figyelt kérdés

Letudnám írni mind a 3 évem szakközépben milyen szörnyű volt sőt eredetileg annak áltam neki de lehet ezt itt nem tolerálnák... Szóval itt vagyok utolsó évben érettségi előtt és a probléma az, hogy a korábbi évekből adódóan már tavaly nem tudott érdekeleni a szakma, de már 10.évfolyamban kialakult és akkor még halvány érzés volt... Nem holmi kifogásként mondom, hogy probléma volt/van jelenelg is a szakmát oktató tanárokkal is meg már velem is amik abból adódtak, hogy probléma van a tananyagunkkal is.. (ezt nem én mondtam ki először, hanem maga egy tánárunk) Késő már pótolni, lehetetlen lenne mert egyszerüen már nem érdekel.. akkor 14 évesen nem tudtam mi akarok lenni mit akarok tanulni.. 17 évesen beütött és rájöttem... viszont 1 évvel érettségi előtt már nem éreztem úgy hogy előnyős lenne átmenni és előlről kezdeni.... egy valamivel van óriási problémám az pedig az, hogy a szakmai érettégit nem tudom hogyan fogok letenni...


Egyébként elektrotechnikusi szakon vagyok....


2017. dec. 7. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Az érettségitől ne parázz. Ha úgy érzed, nem ez a Te szakod, akkor elég a 2-esre gyúrnod a szakmaiból, az pedig nem egy nagy kihívás, hidd el. Érettségi után el tudsz végezni 2 Okj-t ingyen, vagy mehetsz fősulira/egyetemre, ahol azt tanulsz, ami érdekel.
2017. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!