Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehezebb kibukni egy kisebb...

Nehezebb kibukni egy kisebb fősuliról, mint egy egyetemről?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és Menedzsment szakot néztem ki a SZTE-n, de Baján lakok és az itteni EJF egyszerűbb és olcsóbb megoldás lenne. Az érdekelne, h az ilyen kis fősulikban könnyebb e bent maradni? Mert hát ugye a nevesebb egyetemeken megy a versengés stb, itt pedig alig vannak diákok és ha kibuktatják őket elfogynak kb :)

2017. dec. 11. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes a hozzáállásod a témával kapcsolatban. Oda menj tanulni, ahol a lehető legmagasabb az oktatás színvonala és a körülményeid is megengedik.
2017. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolítanám túl.

Baján ott a EJF.

Ha meg utazgatni akarsz/koli/albérlet, akkor az SZTE-nél már vannak jobb alternatívák is. Bár igen, nevesebb egyetemeken általában nehezebb is bent maradni.

2017. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat/véleményeket. Ment a zöld pacsi.


Esetleg valakinek van konkrét tapasztalata? Pl kibukott valahol, a másik sulit pedig "lazán" elvégezte?

2017. dec. 11. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Bajára járok, bár én pedagógusnak készülök. Amikor én választottam egyetemet/főiskolát több alternatívát néztem és nagyon sok ember véleményét meghallgattam. Több nyílt napon is jártam, de a bajai megfogott, mert családias volt és foglalkoztak velem. Azóta is ezt tudom mondani, hogy a tanárok szemében nem csak neptun kódok vagyunk, hanem emberek. Segítenek, ha kell, a csoporttársak ugyanúgy, szerintem egyszerűbb és könnyebb, mint egy nagy egyetem. Remélem segíthettem! :)
2017. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, segítettél. :)

Megkérdezhetem, h milyen szakra jársz?

2017. dec. 12. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanító szakra, szóval az kicsit más, mint a gazdasági
2017. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, a tanító szakról csak jókat hallottam eddig én is itt Baján, viszont a gazdaságira azt mondják, gyenge...
2017. dec. 13. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ott is ismerősöm, olyan is aki már végzett. Ők egyáltalán nem mondtak rosszat róla, jól el is tudtak helyezkedni és szeretik/szerették.
2017. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt már eldöntöttem, h megjelölöm, csak azt nem, h 2. vagy 3. helyen...
2017. dec. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!