Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki elvégezte vagy...

Valaki aki elvégezte vagy éppen jelenleg is hallgató az Állatorvosi egyetemen, segítene pár információval?

Figyelt kérdés
Jelenleg az ELTE biosz szakán vagyok, de mindig is az állatorvosi volt a nagy álmom. Úgy tervezem hogy jövőre megpróbálom, mert tavaly nem mertem neki vágni az emelt kemia miatt. Először is élményekre/tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy milyen az egyetem? Tényleg olyan nehéz mint aminek mondjak? Milyenek a vizsgák, tanárok, a tantárgyak stb...lényegében minden apró info érdekelne! Előre is köszönöm a segítséget!:)

2017. dec. 12. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Én reál tagozatra jártam, 11-év végén döntöttem el hogy inkább orvos szeretnék lenni(mérnöknek készültem) kb 11 hónap alatt feltudtam készülni emelt kémia érettségire és biológiára, mindeszt suli mellet önszorgalombol. Külön tanárhoz nem jártam.Véleményem szerint, vagyis inkább számomomra a kémia sokkal nehezebb volt mint a biosz, a kémia számolásokkal szó szerint szenvedtem, Biológiábol viszont több volt az anyag. 92% emelt biosz és 76% emelt kémiát írtam. Én a Pécsi egyetemre járok, én ugy mentem oda hogy,biztos nem lesz annyira nehéz,mint mondják hát tévedtem,már az első félévben buktam 2 tárgyat is pedig rendszeresen készültem.Ez miatt csusztam is, elképesztően sok anyagot kell rövid idő alatt megtanulni. Most már 4. éve járok oda az életem napi 6-7 óra tanulással telik,semmi magánéletem sincsen viszont a jegyeim 4-esek 5-ösökből állnak eleinte nehéz lesz de bele lehet rázodni,viszont ezzel a szakmával életed végéig tanulnod kell. A tanárok csak jót tudok mondani. UI: nem bántam meg hogy orvos leszek!
2017. dec. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nahát én is oda járok ahova az első. Sok sikert a vizsgákhoz!


Az állatorvosi is marha nehéz, jobb ha lélekben felkészülsz rá!

2017. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, és szívesen tanulod, akkor nem nehéz, legfeljebb sok időnként. :)

Ameddig eddig eljutottam, ott a tanárok nagyon korrektek voltak, segítőkészek, de persze vizsgán elvárják, hogy tudd az anyagot, de a legtöbb nem szemétkedik.

2017. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én állatorvosira járok. Nagyon tetszik az egyetem de sokat kell tanulni. Jo a társaság. Most is mar vizsgakra keszulunk.. Kérdezz privatban nyugodtan ha valami konkretan erdekel.
2017. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!