Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Infót szeretnék kérni olyan...

Infót szeretnék kérni olyan tanulóktól, aki Győrbe tanul a Széchenyi István Egyetemen. Milyen a suli? Mennyibe kerül egy félév díja, ha nem államilag támogatott? Van ösztöndíj? Szállás lehetőségekről vélemény?

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 21:44
 1/2 A jó édes ***** válasza:
Képzési költség szakonként változik, felvi.hu-n vagy az egyetemi karok honlapján meg tudod nézni (uni.sze.hu-ról). Ösztöndíj van egy csomó, de ugye ezek többsége nem egyetem-specifikus, hanem országos vagy európai. Szállás Győrben drága, de a koli az országban sokáig a legolcsóbb volt. Hogy most mi a helyzet vele, azt nem tudom, de a Diákolimpia miatt nem rég volt felújítva a fő kollégium.
2017. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én a Széchenyire járok, szerintem színvonalas az oktatás, de úgy tudom, ha valaki alig jár be, szinte csak a vizsgákra, annak is meg szoktak lenni a félévei valahogyan. :)

Kicsit konkrétabban.. melyik kar/szak érdekel egyáltalán?

Félév díja a szaktól függ, ezt megtalálhatod a felvin.

Természetesen van ösztöndíj. Nekem pl. 16.000 Ft járt 4,5-ös átlaggal.

Nyáron épült egy új kollégium, a multifunkciós kolesz, ami szerintem elég jó, más koleszokhoz képest. Ketten laktok egy szobában, mkinek van saját ágya, asztala, széke,2 polca, közös(de középen elválasztott) szekrénye. Az a jó, hogy minden vadiúj, nincs rongálás stb. :)

Van még ezenkívül 3 koli, ha jól tudom, azokról nem nagyon tudok nyilatkozni.

2017. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!