Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem kapok levelet az...

Miért nem kapok levelet az Oktatási Minisztériumtól?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésemet a minisztériumnak. Mivel hátrányos helyzetű vagyok, nem fizettem be a jelentkezési díjat (mivel a jelentkezési lapon az volt írva, hogy majd onnan küldenek csekket, miután megálapítják a jogosultságot). Elküldtem minden papírt ajánlottan a postán. Azóta nem érkezett semmi válasz. Nem tudom, hogy elfogadta-e a jelentkezésemet, vagy nem. Mi ilyenkor a teendő? Mikor kapom meg a regisztrációs levelet? Nemsokára elküldöm a maradék iratokat is (érettségi bizonyítvány, stb.), és majd kiderül. El tudná valaki magyarázni, hogy mit rontottam el?
2010. jún. 2. 23:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem tudok sok okosat hozzászólni de a jelentkezési díjat szerintem ha törik ha szakad bekellett volna fizetned.Mást nem tudok mondani.
2010. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
És most ez azt jelenti hogy nem derült ki hogy felvettek e a választott egyetemre?
2010. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Szvsz az a baj h cigány vagy. Meg is érdemled.
2010. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

telefon! ember! főiskolára, egyetemre akarsz járni, és nem tudsz elintézni egy telefont???

18/L

2010. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Én intéztem telefont, és azt a választ kaptam, hogy június elejéig kell megjönnie, addig semmi okom az aggodalomra...


Különben meg a hátrányos helyzet nem azt jelenti, hogy az illető roma származású. Lehet alacsony jövedelem miatt, vagy valamilyen testi fogyatékosság pl...

2010. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt egy osztálytársam hasonló helyzetben, és ő befizette a jelentkezési díjat, és a végén visszatérítették neki. De egyébként igaza van az előttem szólónak. Ez az oldal nem oldja meg minden problémádat. Tessék felemelni a telefon, és felhívni az Oktatási Hivatalt! Valószínűleg ott majd bővebb felvilágosítással is tudnak szolgálni.....
2010. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy nekem azt mondták, ha be tudok jelentkezni az e-felvételin akkor mindenképp érvényes a jelentkezésed.
2010. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem fizetted be a csekket, akkor az automatikusan érvénytelen!!


A Hátrányos helyzeted megállapítása után kaptad volna vissza a befizetett pénzt, miután a csekk másolatát bemutatod a jegyzőnek..

2010. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló mondd valamit. Az OM dolga nem az szerintem, hogy eldöntsék, ki hátrányos helyzetű, vagy ki nem. Bemégy az önkormányzathoz és ők rendezik a számlát
2010. jún. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem a válaszokat nem lettem nyugodtabb. Ha, érvénytelen, felakasztom magam.
2010. jún. 3. 07:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!