Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy döntsem el hogy minek...

Hogy döntsem el hogy minek szeretnék tovabbtanulni és mit szeretnék majd dolgozni ha az iskolában tanultak közül kb semmi sem érdekel?

Figyelt kérdés
Alapvetően jól tanulok 4-5 vagyok 2db hármasom van de szerintem még beleférd de nem is ez a lényeg hanem a jegyeimhez képest ezek egyáltalán nem érdekelnek.Az osztályfőnökünk mondta hogy tavaszra döntsük el minek szeretnének menni másrészt most 10.es vagyok és jövőre faktot kell választanom amiről megint fogalmam sincs mert olyat szeretnék ami később hasznomra válik.Ha valakinek van valami továbbtanulási ötlete kérem írja le nagyon jól jönne bármi ötlet.Kivéve persze kukás meg ilyen rossz állásokat nem szeretnék vállalni:D

2017. dec. 22. 15:17
 1/6 Roflkopter ***** válasza:
vegyél fel egy matekfaktot azzal nem lehet mellélőni. Azután még van 2 éved eldönteni mit szeretnél
2017. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Nyelv és matek közepsuliban, a többi nen szamít
2017. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külön angolra szerencsére járok viszont matekbol a gyengebbek 4es koze tartozok nekem anno azt mesélték hogy az fakton 2-3nak megfelel
2017. dec. 22. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kukás nem is, de a kukáskocsi vezető az nem rossz állás :
2017. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eldönteni, hogy mi az ami érdekel. Költészet, történelem, tudományok? esetleg iskolán kívül miket szoktál csinálni? sport? gépezés? filmek? utazás? Youtube-on milyen videókat nézel?
2017. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szabadidőmben szoktam gépezni de csak videókat nezek vagy ha ugy van kedven jatszok rajta ezen kívül motorozok ezt szeretem a legjobban de hat ez semmit se szamit.Utazni szeretek.Youtubeon pedig alltalában olyan videokat nezek amiben utazás van autókat,motorokat,kosárlabdát,bicos videokat és néha szoktam még szerelős videókat is nezni azok is lekötnek
2017. dec. 23. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!