Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Vám és Pénzügyőrség. Fizikai...

"Vám és Pénzügyőrség. Fizikai alkalmassági vizsgálat. A normatáblázat megtekinthető a PM rendelet 2. számú mellékletében. " Megnéztem, de csak azt írják le, hogy max 25 pontot adhatnak egy feladatra. Folyt lent! 1234?

Figyelt kérdés

Honnan tudom meg, mennyit kellene csinálnom az egyes feladatokból?


pl Fekvőtámasz... Időre? Vagy egyszerre amennyit bírok, időkorlát nélkül?

Felülés Időre? Vagy egyszerre amennyit bírok, időkorlát nélkül?

60m futás gondolom időre... de mennyi a maximum idő?

1000-2000m gondolom időre... de mennyi a maximum idő?

gugolás... Időre? Vagy egyszerre amennyit bírok, időkorlát nélkül?

Mi számít tökéletes feladatnak? Pl gugolásnál meddig kell lemenni? Felülésnél meddig kell felülni? Római padon, vagy vízszintes talajon?


2010. jún. 3. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom honnan vetted az idézetet, de biztosan ott van a környáken a rendelet száma is. ez egyébként 20/2008. (VI. 19.) PM ami azt jelenti, hogy a Pénzügyminisztérium adta ki 2008-ban és ez volt a 20. rendeletük. innen már nem olyan nehéz megtalálni google segít.


de jótékony hagulatban vagyok...

[link]

bal oldalon menüben törvénytár.


listából kiválaszt pénzügyminisztérium, kitölt kibocsátás éve és száma mezőt.


aztán kiválasztja az ember, melyik kell (menni fog)

majd sokat görget lefelé, hogy a melléklethez érjen.


imhol.

2010. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget, de ezt találtam meg én is:) ( bár nem volt ott mellette a rendelet száma)

De még mindig nem tudom miből mennyit kell :)

2010. jún. 3. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor csak olvasni nem tudsz...


a 13. § tartalmazza a ponthatárokat, a melléklet meg azt, hogy miért mennyi pont jár.


....

2010. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hoppá , tényleg, igazad volt, a mellékletben benne volt!!! 2 Óra alvás/relax után megértettem a lényeget :D

Köszönöm!

2010. jún. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!