Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milestone-ban milyen a felvéte...

Milestone-ban milyen a felvételi? Ezalatt azt értem, hogy milyen jellegű feladatok vannak a szóbelin ill. az írásbelin?

Figyelt kérdés
Januárba lesz a felvételim és eléggé izgulok, mert semmilyen támpontot nem adtak. Tudna valaki segíteni?

2017. dec. 25. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Én kb 5 éve voltam. Akkor egy videót kellett megnéznem amin egy előadó arról beszél, hogy egy sínpályán megy a bányászkocsi és te felülről irányíthatod. Az egyik oldalon x típusú ember áll, a másikon Y típusú. Nem tudod megállítani a kocsit. Melyiket ütnéd el? Utána az volt, hogy nem tudod irányítani a kocsit, viszont áll melletted egy nagyon kövér illető akit ha lelöksz, az megállítaná a kocsit. Ha nem csinálsz semmit akkor a kocsi a kisgyerekeket találja el. Ha te ugrasz, az nem állítja meg a kocsit. Mit tennél? Volt még 2 nagyon hasonló szituáció.

Az írásbelin valamelyik egyetem felvételi tesztje volt.

Ha jól beszélsz angolul, akkor menni fog. Én anno nagyon leszerepeltem, igaz alig beszéltem angolul. Viszont eltökélt voltam, így kijöttem magamtól Angliába.

2017. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, akkor elég nehéz lesz... Nagyon köszönöm a válaszod, es gratulálok, hogy sikerült :))!!!!!
2017. dec. 30. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!