Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Januárban záróvizsgázó főiskol...

Januárban záróvizsgázó főiskolások/egyetemisták! Hogy álltok a tanulással? Mennyi tétel van még hátra nektek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Nem mind1?


Az jobban motiválna, ha kiderülne, hogy csak te nem tanulsz eleget vagy hogy mindenki másnál többet tanultál? :)


Tudom, jól jön a megnyugtatás, de hidd el, nem számít más hogyan is áll....

2017. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért kell egyből ez a bunkó szöveg? Úristen. Ha a rosszindulat fájna, tuti ordítanál. Hihetetlen hogy akármelyik kategóriába teszek fel kérdést, azonnal egy magadfajta jelenik meg és egyből szétbarmolja. Én ha nem tudok valamihez érdemben hozzászólni akkor nem kezdek el okoskodni a kérdés alatt.

Csupán kíváncsi vagyok ki hogyan áll. Mennyi van még hátra, esetleg biztatni egymást ha kell. Nem gondolom hogy ez bűn. Én teljesen átlagos tempóban haladok. Se panaszkodni, se dicsekedni nem akartam de nyilván ezt is jobban tudod nálam.

Remélem szebb lett a napod a bunkó szöveged után!

2017. dec. 26. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
#1: Úristen :D nagy az Isten állatkertje ...
2017. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Nekem majd a tavaszi félévben lesz az államvizsgám.

Most a portfóliómon dolgozom.

A vázlata megvan, a fejemben össze is állt a kép, hogy miről fogok írni. Úgy tervezem, hogy még idén befejezem, reményeim szerint.


Tételek még azután következnek.


50 tétel van, kidolgozva átlagosan 30 A/4-es oldal / tétel. Még csak olvasgattam, lapozgattam, de nem kezdtem el igazán tanulni.


Te milyen szakon vagy, hány tételed van és abból mennyit tanultál már meg? Mikor kezdted el tanulni a tételeket? Te hogyan tanulod, hogy meg is maradjanak? Köszi, ha valamilyen formában válaszolsz! :)


Sok sikert! :)

2017. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Kérdező!


Semmi bunkóság nem volt a hozzászólásomban, pusztán megjegyeztem az igazságot: gyakozás helyett a többiek közül sokan inkább tanulásra fordítják a hasznos időt, mivel teljesen felesleges a kérdésed és ezzel csak drága időt pocsékolsz.


Erre Te kezdtél el lebunkózni, lehül.ézni - feltételezem azért, mivel gyenge pontra tapintottam az igazság leírásával. :)


De én nem haragszom "az intelligens" kirohanásodért, hiszen tudom, hogy félsz az államvizsgától és csak sorstársakat, illetve megnyugvást kerestél itt, továbbá valószínűleg sok negatív tapasztalatot szereztél a hozzáállásod miatt.


Nem mindenki az ellenséged, aki őszinte.


Viszont ha felteszel egy kérdést, ne kapd már fel a vizet ennyire, ha valakitől őszinte választ kapsz és nem kezd el téged vállon veregetni azért, mert f...ságokkal töltöd az idődet tanulás helyett....


Sok sikert a vizsgáidhoz és kellemes ünnepeket kívánok! :)

2017. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4: Szia! :) 40 tételem van, én ősszel dolgoztam ki ezeket. Aztán mikor letelt a féléves gyakorlatom, utána kezdtem el tanulni. Próbálom értelmezni, és nem bemagolni, bár megmondom őszintén vannak húzósabb témák, amik nem nagyon maradnak meg a fejemben, de még lesz néhány hetem ismételni. Most a karácsony miatt kimaradt néhány nap a tanulásban de ma igyekszem folytatni :) Én a tételekben szövegkiemelővel húzok ki kulcsszavakat, mert úgy emlékszem hogy mi hol van, könnyebben megy a tanulás. Lassan a végére érek szerencsére. Nem idegeskedek. Még a szakdogám bemutatásához kell a prezentációt elkészítenem, de azt majd hétvégére tervezem. Köszönöm szépen, neked is sok sikert majd!:) De ha már most lapozgatod a tételeket, nem lesz gond hidd el ;)


#5: Azért támadsz mert kiírtam egy kérdést, ami ezek szerint rád abszolút nem tartozik. Mindenki olyan kérdést ír ki ide,amilyet akar, és akkor amikor akarja. Nem gondolom hogy bármi rosszat írtam volna. De egyből le kellett támadnod. Nem hiszem hogy ez normális emberi viselkedés. Nem itt kéne levezetned a feszültséget! Plusz nem hiszem hogy te itt valami moderátor lennél, aki meghatározza hogy milyen kérdést szabad feltenni. Ami engem nem érdekel azt nem nyitom meg, és nem kezdek el alatta sértegetni másokat. Nem keresek semmilyen megnyugvást csak kezdem unni a magadfajta okoskodó embereket akik minden kérdés alatt megjelennek. Még ha provokáló vagy értelmetlen lenne a kérdésem akkor megértem. De hogy ki hogy halad a tanulással nem szabad megkérdezni azért már sok. Az utolsó mondatod pedig gyomorforgató a mosolygós hangulatjeleddel. Nyugodtan mehetsz más kérdés alá osztani az észt!

2017. dec. 26. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Még mindig nem érted a mondandóm lényegét: teljesen komolyan tanácsoltam neked azt, hogy ne foglalkozz azzal, mások hogyan állnak, mert nem érdemes!!


Természetesen olyan kérdést írsz ki, amilyet akarsz, de nem tilthatod meg senkinek, hogy válaszoljon rá, ha úgy érzi, hogy mondandója van a számodra.


Én is arra válaszolok, amire belső késztetést érzek, mert úgy vélem nem írok rossz tanácsot.


Hidd el, nem állt szándékomban megbántani téged és elnézést kérek, ha félreérthetően fogalmaztam vagy nem finomkodó stílusban a legelső hozzászólásomban.


A vizsgádhoz pedig tényleg sok sikert kívánok - akármennyire rosszat is feltételezel rólam, nem ismersz!


De persze a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve....

2017. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utoljára kérlek hogy hagyj engem békén! Köszönöm!
2017. dec. 26. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy Te milyen szakon végzel? Köszi!
2017. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk írásbeli részéhez nincsenek tételek, 7 tárgyat kell tudni és kész.
2017. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!