Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudok jelentkezni úgy...

Hogy tudok jelentkezni úgy hogy, van már egy diplomám?

Figyelt kérdés
Az ha most felvételizni akarnék már másoddiplomának számít vagy ugyanúgy alapképzés? Úgy tudom többletpont az első diploma, ezt hol tudom beírni a jelentkezésnél? Sajnos nem értek hozzá, elsősorban az érdekelne, hogy hogyan tudok jelentkezni felsőoktatásba, úgy, hogy van már egy óvodapedagógus szakos diplomám, viszont a gyógypedagógia érdekel, ezen belül is a logopédia része?

2017. dec. 27. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Ha ugyanolyan alapszak, akkor szimpla felvételi eljárás. Felvi-n keresztül.

Amikor meg kérik a csatolandó file-okat(pontszámításhoz), akkor csatolod a diplomádat igazoló dokumentumot.


Ha mester, akkor arról már lekéstél.

2017. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

melyik egyetem? ha az elte akkor így számít [link]


ha másik suli akkor a lap alján rákkattintasz és ott is leírják hogy ott hány ponttal számít a diploma a minősítése alapján

2017. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Idővel már kaptam segítséget,így megoldodott a problémám 😀😀
2017. dec. 28. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!