Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes nemzetközi tanulmányok...

Érdemes nemzetközi tanulmányokat tanulni?

Figyelt kérdés
Nemsokára be kell adni a jelentkezést, és fogalmam sincs,hova menjek.Eddig ez a szak tetszett csak, meg esetleg a jog, de az nagyon magolós, meg később alig lehet már azzal is elhelyezkedni.Humán beállítottságú vagyok..Esetleg valami ötlet? A felvételin max 430-440 pontom lesz, abba beletörődtem, hogy államira sehova nem fognak felvenni.Előre is köszi.
2017. dec. 28. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Csak abban az esetben jelöld meg, ha tényleg érdekel, ne azért, mert nem tudod, hogy mit csinálj helyette. Úgy hallottam, hogy sokat kell tanulni, elhelyezkedni meg nem könnyű vele. De olvasgass jobban utána.


[link]


Ezt találtam

2017. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


Humán beállítottsággal mehetsz fordítónak, tolmácsnak is, meg ott van még a tanári pálya is. Mindnek elérhető ponthatára van.

2017. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amiket írtál azok közül egyik sem lennék. Azt esetleg tudja valaki, hogy ha elvégezném ezt a szakot, hova vennének fel? Pl ENSZ?
2017. dec. 28. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy látszik, csak én válaszolok. :)

2017. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!