Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj képzést elmagyarázná valaki?

Okj képzést elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Annyit tudok hogy az első és talán a második képzés is ingyen van. Amit tanultam középiskolában szakot nem folytattam, egész más irányba indultam, jelenleg táplálékkiegészítőkkel foglalkozom a cél hogy vagy egy saját boltot vezessek vagy talán személyi edző legyek, de azt csak is vállalkozóként.

Van valamilyen feltétele a képzéseknek? Egy sportedző képzést néztem. Munka mellett csak levelezőn tudnám megoldani,bár az is érdekelne hogy a levelező pontosan hogy működik.



2017. dec. 28. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van pár hasznos infó arról, ami kell.

2017. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már rátaláltam erre az oldalra,de továbbra se értem a dolgot. Ha az első ingyenes akkor miért kell a jelentkezéshez,tanfolyamhoz fizetni?
2017. dec. 28. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért kell fizetni, mert a linkelt tanfolyamok nem tartoznak az államilag támogatott, iskolarendszerű képzések közé. Ha ingyenes képzést akarsz, akkor az iskolarendszerű képzések között kell keresgélned. Az ilyenek nappalisok vagy estisek, jellemzően.
2017. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az iskolarendszerűek ingyenesek csak, de egy rakás sz.r, színvonal nulla, ráadásul 2 évig kell rohadni az iskolába, hogy megszenvedj a papírért.

A tanfolyam viszont fizetős, de hamarabb megszerzed a papírt róla és rövidebb ideig tart, így több idő jut a gyakorlatra meg a hasznosabb dolgok tanulására.

2017. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értek egyet az utóbbival, mert iskolarendszeresen kívüli tanfolyamon igazából képesek gyakorlati részeket kihagyni a tanfolyamból. Volt benne tapasztalatom.
2017. dec. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ös Nekem volt tapasztalatom az iskolarendszerű képzéssel, de hát kinek mi a meglátása, 1 év alatt alig volt gyakorlat ráadásul nevetségesen oktatnak, tömény elmélet volt nagyrészt meg a semmit tevés, az meg hagyján, hogy televolt töltelék tantárgyakkal az egész és a szakma lényegére semmit sem fordítottak, jelenleg tanfolyamon tanulok, sokkal több a gyakorlat és kevesebb az elmélet, igaz nem jut idő mindenre, de az ember nem iskolából fogja megtanulni a szakmáját úgy se ott csak alapokat kap, ha idővel dolgozik már benne, akkor belejön úgy is.
2017. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sportedző az

fizetős

2018. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!