Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem érkeztem bevinni a...

Ha nem érkeztem bevinni a felvételi lapomat, akkor már nincs remény hogy abba az iskolába menjek ahova szeretnék menni de kell felvételi?

Figyelt kérdés
14/F

2018. jan. 3. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*Felvételi jelentkezési lap
2018. jan. 3. 15:07
 2/6 anonim válasza:
Ha jól értelmezem most az a problémád, hogy ma nem vitted be a jelentkezési lapot az iskolába?
2018. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ma, December 8-án volt az utolsó nap amikor belehetett volna adni a felvételi jelentkezési lapot (lap ahhoz hogy írhassak majd én is központi írásbelit)
2018. jan. 3. 15:34
 4/6 anonim válasza:
Hát azt nagy eséllyel le késted de kérdezd meg az osztály főnököt vagy vagy igazgatót ők biztos meg mondják mi van ilyenkor.
2018. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem vitted be? Nem mondták a sulidban, hogy jobb akkor is megírni, ha nem olyan suliba mész ahol kérik? Épp ezért, hogy ha meggondolod magad legyen esélyed. Nem, így nincs esélyed, ha az iskola kéri a központi felvételit akkor ha nem írod meg nem fogadják el a jelentkezésed. Egy próbát még megér, hogy valahová megpróbálod bekönyörögni magad központit írni, bár nem nagyon tudok olyan indokot ami jól hangzana, hogy miért nem adtad le időben. Ráadásul egy hónapja járt le a határidő.
2018. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
te balf asz erre már ráasztál hogy lehetsz ilyen csi ra lehet hogy az életedet rontottad el bár ilyen értelmi szintel szerintem a neved nem birnád reáirni a lapra BALF ASZ CSIRA AAAA
2018. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!