Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e könyvelőnek, vagy...

Érdemes-e könyvelőnek, vagy fogtechnikusnak, vagy munkavédelmi technikusnak tanulni?

Figyelt kérdés

Azért a vagy-vagy, mert ezek azok a szakmák, amelyek érdekelnek, viszont semmi tapasztalatom nincs egyikben sem.:-)

Műkörmös vagyok, csak allergiás lettem az anyagokra, így újra szakmát kell váltanom.

E három szakma közül bármelyik tetszene, kérdés, hogy van-e értelme. 47 éves vagyok .


2018. jan. 3. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ezek kozul a fogtechnikus a leginkabb piackepes. Konyvelovel Dunat lehet rekeszteni, a munkavedelmi technikus meg elegge ilyen szukseges rossz-jellegu szakmanak tunik, nem hinnem hogy csilliardokat keresnenek vele.
2018. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

áruld már el kérlek, hogy hol van az rengeteg könyvelő, akikről beszélsz? :)

akkor bizonyára ezért nem találunk már normális könyvelőt hónapok óta...

2018. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem azert nem talaltok, hanem mert nem akartok neki fizetni.
2018. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyilván egy multi nem akar fizetni... :D

tudod, nem csak kis könyvelőirodák léteznek ;)

2018. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia!

számos allergén anyag van a fogtechnikában is (akrilátok,különböző fém ötvözetek)

Nagyon nehéz jó helyet talállni, ahol képeznek /tudsz fejlődni és nem csak kihasználnak!

2018. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!