Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék elmenni karosszerial...

Szeretnék elmenni karosszerialakatosnak szakközépiskolába. Hogy van ez pontosan?

Figyelt kérdés
15 eves leszek a gimnaziumban elkezdtem mar az elso évet, de nem erdekel az egesz tanulas nem célom az erettsegi. (tudom ma mar alap) Szeretnek elmenni karosszerialakatosnak szakkozepiskolaba. Hogy van ez pontosan? Ott hogyan kell tanulni? Valaki leírná ezt nekem részletesen?

2018. jan. 3. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár alap egy érettségi, de néha többre megy az ember egy jó szakmával.(nappalin utána még elvégezheted az érettségit 2év alatt)


Rendesen vannak matek, magyar, töri, idegen nyelv, tesi órák is a szakma mellett, ha erre vagy kíváncsi. Gondolom van az iskolának egy műhelye, ahol majd a későbbiekben dolgozni fogtok.


De gondold át. Elkezdted, eltelt már félév, szerintem ne hagyd abba, végezd el. Utána is leteheted, ha jól tudom.

2018. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!