Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik iskolát...

Szerintetek melyik iskolát válasszam?

Figyelt kérdés

Állatorvos szeretnék lenni. 7.-es vagyok és már elég régóta nézegetjük a sulikat. Végül kettő között vacilálunk: Sopron, Széchenyi gimnázium (természettudományos osztály)

Győr, Révai gimnázium (reál jellegű képzés, kémia-biológia). Kettő közül melyiket? Mind a kettőt meg szeretném jelölni csak nem tudom hogy melyiket elsőként



2018. jan. 4. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az legyen az első, amelyik közelebb van a lakhelyedhez!
2018. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb.ugyan olyan messze vannak.
2018. jan. 4. 20:39
 3/4 FulopHella ***** válasza:
A szécsényiről tudom, hogy eszméletlen jó nagyon ajánlom! Nem én járok oda hanem csak soksok ismerősöm akik odavannak érte. Anyukám is oda járt végig kitünő volt és most elismert szemész orvos mester fokon! Tehát jól tanítanak. A másikról nincs információm ,de ha már Győr akkor inkább a kazinczyba menjél az egy kifejezetten jó gimnázium országos 7. talán nézd majd meg! Onnan akármi akarsz lenni megfelelően felkészítenek. Egyetemen is elismerik ha oda jártál! Sok sikert!
2018. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!