Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen nem fogok...

Melyik egyetemen nem fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják hogy szenvedni fogok, vért izzadni stb...

2018. jan. 5. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy egyetemtől nem tudom mit vársz....tanulni mész oda.
2018. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Tanári annyira nem vészes, meg gondolom az óvodai sem:)

Nyilván ahogy megy fel a fizetés úgy egyre nagyobb a szenvedés

2018. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Valami büfé BTK szak,turizmus,óvonőképző,kommunikcáció. És lehetôleg valami vidéki iskolát válassz, ahol örülnek ha van hallgató egyáltalán.
2018. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Bölcsész szakok, turizmus, kommunikáció. Mondjuk munkát nemckapsz velük de lesz három laza éved
2018. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Amelyik érdekel és amelyiket képes vagy alázattal, akár szabadidődben utánajárással is tanulni. Tuti lesznek "fäszt sem érdekel" tárgyaid, de azért ha maga a meló, amit dolgozni fog, a szíved ügye, tudsz úgy tanulni, hogy ne kínlódj. A papír amúgy is csak belépő a legtöbb esetben a munkahelyre, az igazi dolog a mögötte álló szaktudás. Szokták mondani, "aki tüske akar lenni, időben hegyesedik"... Ha akarsz valaki lenni, alapszakon keresed a lehetőségeidet, TDK-val, OTDK-val próbálkozol, projektezel, gyakorlatozol szaktól függően.


Ha meg büdös a tanulás és semmi sem érdekel, minek neked diploma?

2018. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Ahol nem kell küzdeni általában semmit nem ér.

Valamit valamiért.

Szerintem érettségivel melózni és eleget keresni keményebb, mint rátanulni pár évet és ülve keresni meg a sokszorosát.

2018. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 maximálisan egyetértek:D

alapjáraton véve nem ilyen “semmilyen” szakokat jelölök majd, csak kíváncsi voltam pár véleményre, mert ahova szeretnék menni mindenhonnan csak azt hallom, hogy oda ne menj mert halál... (jog, pszichológia vagy nemzetközis)

2018. jan. 5. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszichó miért lenne halál? Oké, a statisztikai és a biológiai alapok kicsit keményebbek, de amennyire én tapasztaltam, semennyire nem haltam meg. Volt 1-2 tanulósabb, jegyzőkönyvleadósabb hét, a vizsgaidőszak kicsit zsúfolt, de nem vagyok zseni és simán el tudtam végezni minden tárgyamat 4-5-re. Mert érdekelt. Kérdezz nem kibukott hallgatókat, akiknek van diplomája, vagy a diploma kapujában vannak hozzám hasonlóan. Nem kell belehalni egyáltalán, lehet mellette életed, én rendszeresen sportoltam, volt szociális életem, párom, néha dolgoztam is... A gimihez képest nehéz, főleg, mert neked kell beosztanod az idődet, de nem fogsz vért izzadni. Ugyanezt egy mérnökinfós barátom is állítja, aki tavaly végezte el a BSc-t. Csak a sok bukott lusta nyomorék jön itt lehangolni az emberket és elvenni a kedvüket.
2018. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen, nagyon sok ilyen ember van, de jó, hogy olvashatok igazi tapasztalt véleményt is!

2018. jan. 5. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyiken sem, ha oda való vagy. Többen túlélték mindegyiket. :)


Ha haldoklani kezdesz, majd váltasz.

2018. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!