A Szombathelyi Kanizsai Dorottya gimnáziumba angol tagozatra bekerülök 4,6 átlaggal?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy nagyon nehéz bekerülni, mert arra a szakra jelentkeznek a legtöbben, szóval kicsit félek. Illetve ha valaki kdg-s tudna picit mesélni a tanárokról, diákokról és ilyesmikről?

2018. jan. 8. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia annyival be fogsz kerülni :)

En kdg-s vagyok és hát a tanárokkal nem nagyon vagyok megelégedve. Az angol tanárok nagy része jó, de van pár nagyon rossz tanárom is (magyar, matek)

2018. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Simán bekerülsz. Én is KDG-s vagyok de a tanárokkal én se vagyok elégedett kb a 3/4-ével. Angol szakon vagyok de konkrétan (ha nem tanultam volna meg magamtól angolul) akkor kb a 0 szintjén lennék. És a többi tárgyat bem is említettem...
2018. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia énis a kdg angol szakára szeretnék menni😄
2018. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Amúgy mindenki írja hogy simán bekerülsz ilyen 4,5 4,6 al

Én meg 4,85el 100.hely felett vagyok ideiglenesben🤔😕😕

2018. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is bőven 100 felett vagyok, szóval nem vettek fel. :(
2018. ápr. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!