Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matektanár szeretnék lenni de...

Matektanár szeretnék lenni de őszintén fogalmam sincs, hogy hol kéne továbbtanulnom Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Általánosban szeretnék tanitani csak hát nem tudom hogy hova menjek

Tudnátok mondani olyan iskolákat ahol továbbtanulhatnék és lehetőleg Cegléden vagy környékén legyen

Előre is köszönöm a válaszokat



2018. jan. 9. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A matematika tanítása felsőfokú végzettséghez kötött. A felsőoktatásról pedig a felvi.hu honlapon lehet tájékozódni kívülállóként.
2018. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy 14 éves vagy vagy annyi se. Gimnáziumba menj. És még egy szak kell majd mellé.
2018. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

És ha megy a matek, ne tanárnak menj!

(egy matektanár)

2018. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mért ne menjek matektanárnak? És egyébként nem vagyok 5-ös matekból de szeretem ezért szeretnék az lenni
2018. jan. 18. 21:34
 5/5 anonim válasza:
Na mi lett végül?
2021. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!