Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot ajánlanátok a...

Milyen szakot ajánlanátok a mostani BSC-m mellé?

Figyelt kérdés
Jól bánok az emberekkel és szeretem őket, érdekel a jog, jól át tudok látni bonyolultabb rendszereket, rengeteg részletet, kritériumot meg tudok jegyezni és azok alapján megoldást keresni. Jó kommunikációs képességeim vannak, jól tudok embereket motiválni és csapatban dolgozni is. Nagyon könnyen át tudom érezni még a teljesen más beállítottságú emberek helyzetét is, megértem a gondolataikat. Precíz vagyok, és szinte minden helyzetben higgadt tudok maradni. Jelenleg gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök szakon tanulok, de ennek az lesz az eredménye, hogy kilépek a munkaerőpiacra anélkül, hogy bármihez is értenék. Rálátást ad sok területre, hogy eldönthesd, mit akarsz tanulni...viszont nem szeretnék a vidékfejlesztési hivatalban borítékokat nyalogatni fő hivatásomként :D Elég laza ez a szak, be tudok vállalni lényegében bármi mást is mellé. Ha nem tudom a két nappalit összeegyeztetni, akkor átmegyek a jelenlegin levelezőre. Valami ötlet? Bármilyen véleményt, észrevételt szívesen fogadok! Köszönöm, hogy elolvastad és köszönet a leendő válaszolóknak! :)

2018. jan. 11. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt megnézted, hogy ezzel milyen mesterképzésekre tudsz menni? Lehet, hogy ha végzel egy jó mestert akkor sem aktákat fogsz tologatni.
2018. jan. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos azok közül egyiknél sem érzem, hogy igazán az enyém lenne. Lényegében minden GTK-s MSC-re el tudok menni, de nem tudom, hogy előrébb leszek-e egy pénzügy-számvitel diplomával :P Az időmet ki akarom rendesen használni, emellé simán befér egy másik szak is. Elnézek educatiora, hátha látok valami érdekeset. Köszönöm a válaszod! :)
2018. jan. 12. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. Hát ha van időd és belefér mellé még egy Bsc az csak jó. Írtad, hogy érdekel a jog de az ugye csak osztatlan képzésben elérhető, ez nem tudom mennyire lehetséges opció neked. Esetleg ha jól bánsz az emberekkel és együtt tudsz velük érezni akkor egy pszichológia talán.

Vagy esetleg valami más bölcsész de az valószínüleg hasnolóan laza lenne mint a mostani szakod..:D

2018. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az emberi erőforrás szak jutott eszembe, ahogy olvastam.
2018. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!